Kamil Brzózy
E-Mail: biuro@3dream.pl
Telefon: +48 791 514 512
E-Mail: biuro@3dream.pl
Telefon: +48 791 514 512
Oferujemy usługę prototypowania jednorazowych opakowań na produkty żywnościowe, jednorazowych talerzyków i sztućców, misek, pojemniczków na pasty, opakowań na sushi, podstawek do ułożenia i segregacji słodyczy. Przeczytaj więcej o naszej usłudze.
Jeśli planujesz produkcję seryjną opakowań zachęcamy do skorzystania z naszej oferty szybkiego prototypowania. W jej skład wchodzi nie tylko opracowanie projektu opakowania według Twoich wytycznych ale także wydrukowanie w 3D jego prototypu, aby sprawdzić, czy wszystkie założenia przyjęte w projekcie są właściwe i opakowanie spełni swoje zadanie.
Zaletą druku 3D jest to, że możemy każdą z wersji opakowania szybko wydrukować i sprawdzić, czy jest odpowiednia. A jeśli nie, równie szybko nanieść poprawki w programie komputerowym i wydrukować kolejną wersję. I tak aż do uzyskania wersji ostatecznej.
Jesteśmy w stanie zaprojektować wszelkiego rodzaju opakowania, pojemniczki, podstawki, miski, miseczki, sztućce, kubeczki na jogurty ale także butelki na napoje gazowane, mleczne czy alkohol. Oprócz opakowań na żywność zajmujemy się także projektowaniem opakowań medycznych i wszelkiego rodzaju plastikowych przedmiotów, jak np. pudełka na odpady medyczne czy patyczki do pobierania wymazów.
Na poniższych zdjęciach prezentujemy dwa przykłady prototypów opakowań, które wykonaliśmy dla producenta opakowań i które są już w użytku na naszym rynku.
Fot. 1. Prototyp podstawki na ptasie mleczko, wydrukowany w technologii druku 3D.
Fot. 2. Prototyp opakowania na lody, wydrukowany w technologii druku 3D.
Jak wygląda współpraca w zakresie prototypowania opakowań na produkty żywnościowe?
Tak, jak podczas prototypowania każdej innej rzeczy. Opisaliśmy to szerzej w tym artykule: Tworzymy prototypy niezbędne do rozpoczęcia produkcji masowej. Natomiast więcej o samym procesie projektowania przeczytasz tutaj: Oferujemy usługę projektowania 3D
Zapraszamy do składania zapytań i współpracy.
Uwaga! Jednorazowe opakowania w masowej produkcji mają zazwyczaj bardzo cienkie ścianki. Należy pamiętać, że na potrzeby wydruku 3D projekt nie powinien mieć grubości mniejszej niż zalecane 0,6 - 0,7 mm.